Změna přihlašovací obrazovky Windows 10 – 2

Nedávno přišel komentář ke článku “Změna přihlašovací obrazovky Windows 10″ cituji: Hmm, tak mně při každém otevření obrázku spadl! Jaké parametry vlastně ten obrázek musí mít? Jakou velikost, typ, počet barev? Což mi zarazilo a říkám si: “co ten člověk řeší, vždyť to fungovalo naprosto dokonale”. Jenže bohužel, v rámci další aktualizace Windows 10 se to nějak pokazilo i mě. A tak jsem trochu bádal a našel: “Nefunguje na sestavě 14279 nebo novější – pracujeme na fixu pro vás” s tím jsem se ale nespokojil, jelikož po nedávném přechodu na SSD jsem chtěl mít svojí obrazovku.

edit: od sestavy 1909 není funkční, přes nastavení Win se dá nastavit zamykací obrazovka, ale dafaultní obrazovka prvotního přihlášení nejde změnit. 🙁

ALE: funguje na offline účtu

No a jelikož se zázraky dějí, našel jsem.
Na stránce https://www.danielnetsoftware.com (již nefunkční) se nachází verze co skvěle funguje, dělá co má, co potřebuje, i něco navíc a prostě je to to, co hledáte. Jen má jeden malý problém. Stránku pro stažení zasekne antivir a soubor si nestáhnete.

Ale nevěšte hlavu, soubor mám, je zkontrolovaný a podle analýz, které jsem si udělal se není čeho obávat. Ale nejsem bůh, tak za případné škody neručím, vše děláte na vlastní zodpovědnost.

No a jelikož se mi prográmek líbí a funguje i pod W7, W10, tak jsem do něj udělal češtinu.
Zkoušel jsem se spojit s autorem, informoval ho o stránce pro Download, poslal mu soubor s češtinou, ale zatím bez odezvy.

Soubor ke stažení pro instalaci s mojí češtinou máte zde.

Přiloženou češtinu pak nakopírujte sem: c:\Program Files\Logon Screen\Languages\ a v nastavení vyberte.
Když najdete chyby napište rád jí opravím.

Zatím bádejte a klikejte, přijdete na to, časem vytvořím nějaký návod…….

Předchozí

Hill Climb Racing 2

EU rozhodla čím vysávat

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x