Za jeden den dvě duše

O víkendu jsem se konečně zase dokopal k tomu sednout na kolo a jet se projet. Domluvil jsem se s Bobem, že prověříme BikePark v Letňanech. Jelikož máme za sebou Rychlebské stezky a Smrk, tak jsme chtěli zkusit jak je to v Praze a co Letňany nabízí. Přesun na Letňany zajistilo metro, ale řeknu (napíšu) vám, lidí hromada. Něco jelo do Holešovic a něco přímo do PVA v Letňanech.

Když jsme dojeli na místo, otevřela se před námi krajina s kopci, na kterých už z dáli bylo vidět, jak jsou protkány stezkou po vrstevnicích. Tedy už jen chybělo se přiblížit a zkusit, jak se na tom jezdí a co nám to přinese.

Abych pravdu řekl, docela mě to překvapilo. Stezka byla široká a vysypána drobným kamínkem, který se mi zdál fajn opravdu jen na pohled. Trošku mi vadilo, že mi ujížděla stopa a zejména v zatáčkách při sjezdu si to občas dělalo, co chtělo. Ovšem na druhou stranu, žádnou velkou rychlost při sjezdu nečekejte, jelikož sotva se rozjedete, přijde zatáčka a po vrstevnici vás vrací zpět do kopce. Sem tam se najde i nějaká klopenka, což je dobrá, že se to dá do zatáčky lehce pustit a vrátí vás to zpět, ale jinak, spíš je o technice a dobré na tréning. Nedá se to srovnávat se Smrkem ani s Rychleby.

 

Když jsem vyjížděl s posledních serpentin, Bob mi upozornil, že mám vpředu nějakou měkkou gumu. No fakt, že jo. A já si říkal, že se to do těch zatáček nějak divně boří. No tak jsme dojeli stranou na kraj parku a já se pustil do výměny.

Když jsem duši vyměnil, rozjeli jsme se k benzínce to dofoukat. A jak tak jedu nějak divně se mi šmejká zadek. No věřte nebo ne, odešla i zadní. Ale druhou duši jsem už neměl, tak ta byla na lepení.

Zkrátka BikePark Letňany – zkusil jsem, projel jsem a víc už asi nemusím, ale jak jsem psal na trénink s horákem a posilování dobrý.

Co mě ale překvapilo, jsou záběry z kamerky. Až nějak sestřihám přidám sem nebo možná další článek.

Bohužel Youtube to více rozmazal, než je zdrávo takže jsem trochu zklamán, originál je mnohem lepší. No co se dá dělat, berte to jen jako náhled, překvapilo mi, že se obraz neklepe jak rosol ze zkušeností s jinou kamerou 😀

 

Předchozí

E-mail na kontrolu osobních údajů?

Plasto-plechová pokladnička

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x