Z mobilu až do schránky – Česká pošta

Česká pošta, se poněkud trochu odklání od svých služeb, které by měli poskytovat a občas když jdu na poštu, mám pocit, že jsem někde v hokynářství. Nedávno si pamatuji, že jsem potřeboval zabalit balík a tak jsem si ho vzal na poštu, že tam vše koupím. Požadoval jsem balicí papír a provázek. Po delším hledání se mi paní omluvila, že jim prodej balicího papíru byla zrušena a na místo provázku mi nabídla izolepu. Dále si vzpomínám, že mi paní za okýnkem nabízela časopisy, utěrku do auta a jiné ptákoviny a tak jsem se zeptal, jestli by nebylo kafe a párek v rohlíku. Paní sklopila oči a už se neptala. Nepočítaje lístků do schránky, které najdete ve schránce den po tom, co jste byli doma a nikdo na vás nezvonil……

No, dost kritiky, chápu, že pracovníci pošty za to nemohou a vedení by potřebovalo pár za uši.

Ale třeba minulý rok mi potěšili zákaznickou kartou, kdy platby jsou o pár drobných levnější a nemusíte vyplňovat doporučené lístky (naklepe to za vás rovnou do počítače paní za přepážkou)

No a dalším takovým střípkem je nová služba od české pošty: Z mobilu až do schránky
Zkrátka jste někde na dovolené, uděláte si nějakou hezkou fotku okolí nebo vlastní selfíčko. To si ještě třeba upravíte a pak to proženete aplikací od české pošty, která vám to otiskne a doručí adresátovi.
Cena za tuto službu se pohybuje 23-27Kč,- platbu je možné uskutečnit několika způsoby.
Bližší informace zde : Česká pošta

Službu jsem zatím netestoval, ale vím, že jí o dovolené určitě zkusím, i kdybych měl pohled poslat sám sobě.
Jediné co potřebujete, je mít u svých kontaktů i jejich adresy bydliště 😀 a pak najít pro vás výhodný způsob jak z aplikace za tuto službu zaplatit.

Služba by měla být dostupná pro všechny.
Na Android stahujte zde: Pohlednice Online

 

 

 

Předchozí

Seznam – koš v e-mailu

Achjo, Aukro!

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x