Windows 10 legálně za 1600

Windows 10 je možné prozatím získat zdarma. To znamená, že na základě vašeho stávajícího operačního systému máte možnost získat Windows 10. Ovšem má to jeden háček. Přechod  nebo možnost aktualizace se ale vztahuje pouze pro počítače s předchozím systémem Windows 7 a 8. Tedy z Windows XP a Vista se neodrazíte a čas se krátí. Poslední termín bezplatného Upgrade je do 29. července 2016, jestli nebude prodloužen.

Tedy jsou tu dvě možnosti.
– Tou první je nainstalovat nějaké nelegální Windows 7 a spoléhat se na to, že nový Upgrade podporuje i pirátské kopie (jak Microsovt tvrdil) a svůj os takto legalizovat. Sice to není ten nejlepší postup, ale asi by to bylo možné i když to sebou nese menší riziko, že skončíte na nějaké listině z čeho byl váš systém Upgradován.

Výhodný Software– Druhým postupem je sice cesta schůdnější, ale něco stojí. I když na druhou stranu, když si vezmete kolik operační systémy stály nebo stojí a kolik pak bude třeba stát legální verze Windows 10, tak 1600Kč zas není tolik.

Budete k tomu potřebovat zakoupit Windows 7 na stránkách vyhodny-software.cz, kde ale za tuto cenu (1590Kč) dostanete rovnou verzi Windows 7 Professional. Určitě se ve vás probudila jistá pochybnost, ale vše je na stránkách vyhodny-softvare.cz popsáno a vysvětleno. Osobně mám s nimi výborné zkušenosti a proto vám tedy popisuji tuto možnost jak zlegalizovat získání Windows 10, nebo jak přejít z verzí XP a Vista.
Neberte to jako finální a definitivní návod, ale prostě jako návod, jak to jde i jinak.
V dnešní době se dá licence třeba i překoupit, tak se dostanete s cenou ještě níže.

 

Předchozí

Změna přihlašovací obrazovky Windows 10

Nastavení zamykací obrazovky Windows 10

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x