Účtenková loterie

Tak tu máme zase něco kolem EET. A to účtenková loterie o které se sice mluvilo, ale nějak se nic nedělo. Od 1.10.2017 se spustila stránka: www.uctenkovka.cz, která je centrálním registrem vašich účtenek, které jsou slosovatelné pro jednu z definovaných výher.

Výhry jsou definovány v článku 8. v pravidlech herního plánu, nebo zde.
Můžete vyhrát od 100Kč až do 1 000 000Kč, tedy když budete mít kliku a bude při vás stát štěstěna.

Dále můžete hrát pomocí aplikace na Google PlayApp Store. Co vím tak na iPhone byl nějaký problém, ale již je snad odstraněn.

Jak můžete hrát?
Jednou možností je hrát na e-mail a případně telefon, kdy jen zaregistrujete účtenku, doplníte vše potřebné, potvrdíte, že nejste robot a pro identifikaci zadáte e-mail, kam a jak vás kontaktovat když vyhrajete.

Druhou možností je plná registrace, kdy jste od některých kroků osvobozeni a nemusíte je tak stále vyplňovat. Další výhodou je, že pak vidíte všechny účtenky, které jste do hry přihlásili, tedy jen informace z EET. Díky tomuto, není nutné účtenky dále uschovávat, ovšem týká se to pouze EET. Pro reklamaci tedy doporučuji i nadále uschovat. (vlastní zkušenost)

Plný účetJá jsem vybral druhou možnost a tedy plný účet.
Zde musím jen podotknout, že formulář je dost takový strohý co se týče chyb. Sice vám napíše kde jste udělali chybu, ale neoznačí pole kde ta chyba je. Dále pak ani třeba neupozorní na formát zápisu. Takže i když jsem pozorně vyplňoval co se po mě chtělo, asi 3x jsem se spletl a měl jsem tu tendenci s tím praštit, takže je možné, že i toto odrazuje některé hráče a registrace. Podobně je to i při vyplnění údajů pro účtenku. (je zcela možné, že je to již opraveno a vylepšeno)

Jsou tu drobné chyby které se dají překonat.
Například jsem někde četl, že do slosování lze použít i účtenky z měsíce září, ale bohužel to neumožňuje mobilní aplikace. Za prvé není možné v kalendáři vybrat další měsíce, tedy aspoň ten předchozí a když už datum upravte ručně, napíše vám to, že jste mimo slosování. Což je chyba protože do slosování jdou poslední účtenky 3dny před samotným slosováním. Tedy nejpozději 12.11.2017, když hlavní slosování je 15.11.2017.

Tedy podle informace z obrázku systém počítá s obdobím od 1.10.2017 do 12.11.2017.
Otázkou zůstává, jestli systém upraví a opraví chybu a nebo se to tedy opravdu počítá až od 1.10.2017?
Necháme se překvapit….

Co víc o tom napsat?
Prostě pro tu srandu, běžte sem: www.uctenkovka.cz zaregistrujte se, rozběhejte si i mobilní aplikaci a sbírejte účtenky všude možně. No a držíme si palce! 😀

PS: v 11:25hod jsem registroval dvě účtenky a je 12:53 – ještě nebylo ověřeno. Jak tohle funguje? 😀

Instruktážní videa: Youtube
Hlavní stránka: účtenkováloterie.eu
Registrace účtenek: www.uctenkovka.cz

 

Napsat komentář