Účtenková loterie

Od 13. dubna již registrace účtenek není možná. O těchto skutečnostech Ministerstvo financí opakovaně informovalo jak prostřednictvím tiskových zpráv, tak prostřednictvím sdělení přímo na webu uctenkovka.cz.

Jak můžete hrát?
Jednou možností je hrát na e-mail a případně telefon, kdy jen zaregistrujete účtenku, doplníte vše potřebné, potvrdíte, že nejste robot a pro identifikaci zadáte e-mail, kam a jak vás kontaktovat když vyhrajete.

Druhou možností je plná registrace, kdy jste od některých kroků osvobozeni a nemusíte je tak stále vyplňovat. Další výhodou je, že pak vidíte všechny účtenky, které jste do hry přihlásili, tedy jen informace z EET. Díky tomuto, není nutné účtenky dále uschovávat, ovšem týká se to pouze EET. Pro reklamaci tedy doporučuji i nadále uschovat. (vlastní zkušenost)

Plný účetJá jsem vybral druhou možnost a tedy plný účet.
Zde musím jen podotknout, že formulář je dost takový strohý co se týče chyb. Sice vám napíše kde jste udělali chybu, ale neoznačí pole kde ta chyba je. Dále pak ani třeba neupozorní na formát zápisu. Takže i když jsem pozorně vyplňoval co se po mě chtělo, asi 3x jsem se spletl a měl jsem tu tendenci s tím praštit, takže je možné, že i toto odrazuje některé hráče a registrace. Podobně je to i při vyplnění údajů pro účtenku. (je zcela možné, že je to již opraveno a vylepšeno)

Jsou tu drobné chyby které se dají překonat.
Například jsem někde četl, že do slosování lze použít i účtenky z měsíce září, ale bohužel to neumožňuje mobilní aplikace. Za prvé není možné v kalendáři vybrat další měsíce, tedy aspoň ten předchozí a když už datum upravte ručně, napíše vám to, že jste mimo slosování. Což je chyba protože do slosování jdou poslední účtenky 3dny před samotným slosováním. Tedy nejpozději 12.11.2017, když hlavní slosování je 15.11.2017.

Tedy podle informace z obrázku systém počítá s obdobím od 1.10.2017 do 12.11.2017.
Otázkou zůstává, jestli systém upraví a opraví chybu a nebo se to tedy opravdu počítá až od 1.10.2017?
Necháme se překvapit….

Co víc o tom napsat?
Prostě pro tu srandu, běžte sem: www.uctenkovka.cz zaregistrujte se, rozběhejte si i mobilní aplikaci a sbírejte účtenky všude možně. No a držíme si palce! 😀

PS: v 11:25hod jsem registroval dvě účtenky a je 12:53 – ještě nebylo ověřeno. Jak tohle funguje? 😀

 

Previous

Seděl tam tiše

Bacha, pozor, brzdit!

Next
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Uvítám vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x
()
x