Správce souborů pro Android

Správce souborů, File Manager a prostě něco na soubory. Taky zkoušíte kdeco a hledáte, co by vám nejlépe sedlo. Byl jsem na tom taky tak. Zkoušel jsem třeba TotalCommander. Můj tolik oblíbený správce na PC, jenže na Androidu, je to zcela jinak. Takže někdy jsem využil nakonec i služeb standardního vestavěného správce souborů a to jak na tabletu tak i telefonu. Nebudu vás dále napínat, tím zázrakem je ES File Explorer File Manager. Ale pozor nezaměnit s ES File Explorer (1.5 Cupcake), což je něco podobného, ale hodně odlehčená verze. Vůbec neumí to, co první i když někomu může stačit.

ES File Explorer File Manager
Prostě je úžasný, kouzelný, přívětivý, zkrátka naprosto super a pokusím se tu ve stručnosti vypíchnout jeho přednosti.
1, prostředí. Naprosto jednoduché přehledné a mnoho dalších rozšířených funkcí, ne jen označ soubor a kopíruj nebo přesuň. Je toho mnohem víc.
2, opět prostředí, které si můžete přizpůsobit barevně podle sebe, jak vám bude nejlépe vyhovovat.
3, Funkce, kterých je nadpočet všeho co budete potřebovat. Ať už se to týká samotných souborů, jako informací o souborech, různé modifikování pohledů, řazení a mnohé další. Dále funkcí, které třeba v TotalCommanderu bylo potřeba doinstalovat dalšími moduly. Tedy ES v této části vyniká především sítí, Cloudem, FTP, Bluetooth a vzdáleným FTP.
A mnohé další……

Vzdálené FTP – zkrátka něco jako HotSpot. Nastavíte, spustíte a pomocí počítače (nebo jinak) se pak připojíte jako na klasické FTP a můžete stahovat nebo přenášet nové soubory d tabletu, telefonu. Pochopitelně v tomto případě musíte být na stejné síti.

Ze zařízení do zařízení – Vyberete si nějaký soubor a chcete jej přenést třeba z telefonu do tabletu. V obou zařízeních spustíte ES a pak jen dáte přenést soubor a dáte vyhledat kam. Najde vám další zařízení, kde běží ES. Tak vyskočí reqest a jen zadáte, kam to chcete přenést. (Znáte třeba z přenosu přes BT)

Vestavěný přehrávač audio/video, prohlížeč obrázků, textový editor, rozbalování archívů ZIP, správa aplikací……..

Ale dost psaní. Je potřeba to stáhnout, nainstalovat a zkusit.

Zde pár mých ukázek:

Předchozí

Praha plná dortíků

Google, Google i ty lumpe jeden

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x