Seznam v novém kabátě

Seznam – portál co je tu již značně dlouho. Kdysi hodně dávno v začátku internetu jsem byl věrný portálu Atlas, ale i tak jsem zkoušel vše ostatní, tak jako vždy a postupem času jsem se usadil na Seznam.cz. Od té doby se toho na seznamu hodně změnilo a i já se tu a tam účastním drobných zkušebních testů. Což mi těší, že můžu nějakou tou drobností přispět pro tak velký portál, jakým je dnes český Seznam.cz. seznam-logoNo a jak to tak bývá, je potřeba čas od času udělat nějakou tu změnu a inovaci a pustit jí do světa. Nyní Seznam přichází s drobnou úpravou své hlavní stránky. Trošku jsou i upraveny některé funkce a nebo naopak na vás některé nečekaně vyskočí. Nový vzhled se mi líbí a tak nějak to lahodí ke sluníčku za oknem. Kdyby se dal ještě trochu upravit obsah o méně špatných zpráv bylo by to fajn 😀 To ale musíte posoudit sami, třeba se najdou i tací, kterým to vyhovovat nebude.

A co proto musíte udělat? No spousty zajímavých odkazů v rámci Seznam.cz najdete také na konci hlavní stránky. Takže jediné co je potřeba, je dojet až dolu na samotný konec a tam najdete co potřebujete.

seznam_new1

Pak už stačí jen kliknout na odkaz “Zkusit nový Seznam.cz”. Rozkoukat se co a jak a zkoušet a testovat. A co se vám nelíbí, můžete sdělit prostřednictvím stejného místa, kde jste klikli na odkaz pro změnu. No a pak už si můžete stěžovat a nebo chválit.

Nezapomeňte také zkusit další aplikace pro chytré telefony, například si moc vychvaluji aplikaci Firmy, která po probrání všech aplikací v telefonu jednoznačně vyhrála.
Co a jak a proč zas někdy jindy.

A nakonec, kdo by nějak chtěl Seznamu pomoci,
zkuste se zapojit do programu Seznam – Výzkumník.
Rád s lidmi ze seznamu pracuji a stejně tak jsem za to rád odměňován. Seznam.cz mám rád!muj_seznam

Předchozí

Jak dostat VHS do PC

Munzee červen 2015

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x