S4mini po fleši

Zatím vše sedí jak má. Pochopitelně nic dnes není tak aby se to zapnulo a fungovalo. Jestli tedy na to nekašlete a trošku vám záleží na tom jak to funguje. Je to jen trošku času nastavení a ladění. A tak jak jsem nedávno flešnul, musel jsem si zase vše nastavit a poladit k obrazu svému, ale tentokrát jsem to vzal opravdu ad A až po Z a možná ještě kus dál. VIA-I9195XXUCOE3_appJak jsem psal poslední FW byla VIA-I9195XXUCOE3. VIA Germany a customizace O2.
Pochopitelně první start byl nastaven pro Německo, to se změnilo na čeština a dalo se pokračovat. Po prvním startu telefonu se instalovali přednastavené aplikace. Které jsem zkusil, ale jsou naprosto k ničemu, takže šli pryč. No pryč, sice se odinstalovaly ale apk tam zůstaly, ty se smazat bez Rootu nedají. No budiž aspoň tam neběží nic co bych nepotřeboval.

 

Jenže to byl opravdu jen začátek toho co nepotřebuji. Dále přišlo na řadu asi 40 aplikací, které možná nepotřebujete ani vy. A a jak na to?

Zajděte v nastavení do správce aplikací a podle mého seznamu (odkaz otevřete v nové záložce a obrázek si zvětšete) si zkuste vyhledat co vše najdete v tom svém.

Zvolte záložku vše nebo všechny aplikace.
1, Kliknete na aplikaci a v jejích vlastnostech stisknete Vynucené zastavení.
2, Počkáte až se dopočítají data a stisknete vymazat data, vymaže i data v paměti.
3, Pak stisknete tlačítko zakázat. Tady se vás to někdy zeptá jestli chcete odinstalovat aktualizace a vrátit tovární verzi, dáte ano.
Po odstranění aktualizace opakujte kroky 1, 2, zakázat. Někdy buďte trpělivější, než se data smažou a aplikace se zakáže.

A to je vcelku vše. Ve verzích 4.4.2 a výš najdete zakázané aplikace na další tak vzniklé záložce. Na nižších verzích najdete zakázané aplikace zcela dole na konci výpisu všechny aplikace.
Některé aplikace zastavit nejdou i když jste si jist, že by jste ji určitě nepotřebovali.
Jakoukoliv zakázanou aplikaci můžete kdykoliv opětovně povolit, ale někdy jsou alternativy doinstalovaných aplikací mnohem lepší a přívětivější než ty vestavěné.

Pochopitelně vše děláte na vlastní triko. Jestli nevíte co děláte a proč, radši to nechejte tak!

 

Předchozí

Flešnul jsem si S4mini

Ňamka za 5minut

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x