Rinsten Spring

Jezdíte na kole? A jezdíte rádi v terénu, ale nemáte zcela odpružené kolo? Já také ne a mohu vám říct, že z toho to co jsem již projel, tak si sem tam tělo vzpomene. Jako například zadek, záda, krk. Určitě někteří pamatují taková ta stará kola se sedačkou, která měla vzadu pružiny. Mělo to svůj význam v rámci pohodlí, ale postupem času se od toho upustilo. Nyní se to vrací, ale zcela jinak.

Při procházení různých videí o kolech, co je nového jsem narazil na Rinsten Spring. Podle všeho se jedná o startovací verzi, ale již nyní se to dá objednat nebo přímo zakoupit. Co to vlastně je a jak to funguje asi nejlépe demonstruje video.

Jak prosté a jednoduché. laugh
Jediné na co budete muset dávat pozor, je podle videa nastavit si sedačku a spodek Rinsten Spring pro svojí váhu a možná nějakou malou rezervu přidat. Přeci jen to funguje trochu jako páka co pruží a asi by nebyl problém při nastavení 33kg to ohnout nebo by to možná i prasklo. Trochu je zde i výhodou to, že když se to rozbije předěláte sedačku na původní místo a jedete dál.

Stránky tohoto nápadu s možností nákupu najdete zde: https://rinsten-spring.backerkit.com a je jen na vás, jestli se rozhodnete to koupit a zkusit. Cena za tuto vychytávku vychází kolem 800,-.
Asi to zkusím a jestli mě někdo předběhl, určitě se pochlubte, jaké to je.

Ohledně pružených sedlovek to asi nebude žádný extra zázrak protože jsem našel i jiné a dokonce je možné je pořídit u nás v českém obchodě, ale cena je trochu někde jinde. Příklad třeba zde: https://www.krabcycles.cz

Dalším typem by pak mohlo být třeba toto: http://www.kbdmshop.sk

Určitě by toho našlo mnohem více, každopádně při hledání pomůže pan Google laugh

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...

4 komentáře u “Rinsten Spring

    • Ahoj, no ještě ne, ale pořád na to myslím. Bohužel celý srpen ruka v sádře teď to rozhýbávám, ale pořád na to myslím laugh Takže zkušenosti zatím nemohu sdělit. Tak trochu čekám, jestli se toho někdo nechytí a prodával by to rovnou u nás.

  1. Tak jsem nad tím znovu trochu rozmýšlel a asi si napíšu ježíškovi o tu slovenskou variantu ( http://www.kbdmshop.sk ) Vypadá to bytelně a pořizovací cena ( asi 3200,- ) je přijatelná.
    Ještě bude záležet na ceně za dopravu, případně to ukážu v servisu smile

    • Ještě bych to zkusil konzultovat s Harfou, ale rád si to zkusím i u tebe laugh a co se mne týče, já se nejdříve rozjezdím laugh

Napsat komentář