Pracovní stolek z OBI

Nějak začátkem března, jsme byli na výletě v OBI. Sice se mohlo jen do zahradnictví, ale sem tam měli i pár zajímavých věcí a některé se daly i koupit. Jinak pochopitelně vše přes E-shop.

Když jsem se vraceli z oddělení zahrady, postával tam nenápadně pracovní stolek. Hned jsem k němu skočil a zkusil za něj vzít. Pak se o něj se shora opřít a zakývat s ním. Docela mi překvapila jeho pevnost. Na to, že byl vyroben prakticky jen z plechových profilů, držel docela dost dobře. A tak se mi zalíbil, že jsem řekl, že si ho pořídím.

Bohužel a pak jsem onemocněl. A jelikož jsem 7.3. měl svátek, tak jsem ho dostal od Lucie k svátku.

Jenže jsem celou dobu absolutně neměl sílu ani náladu a i když už mi bylo trochu lépe, stále jsem to odkládal, nebyl na to ten správný den. Až dnes 😀

Takže o co se jedná: LUX Dílenský a upínací stůl

Bohužel není to IKEA, a tak i když je v balení plochý klíč na matky/šrouby, který mi připomněl staré první kolečkové brusle a nějaké první nářadí na kolo, potřeboval jsem ještě křížový šroubovák a malou golu.
V balení mi pak zarazili orezlé matky, které byly zabalené v pytlíku a museli se tam už tak dostat před tím, ale budiž.

Návod byl docela nejasný a tak jsem chvíli tápal v malých fotografiích jak to vlastně má, zejména u těch nohou, být spojené. Pochopitelně, ve finále jsem to celé předělával a i teď si nejsem zcela jist jestli je to dobře. Díly nejsou označeny kromě dvou volných nohou (L, R), které byste měli spojit z části nohou se skládacím mechanismem. Ale co kam a s čím, to už popsáno není, a nekvalitních fotografií to tak není moc jasné.

Povedlo se, asi to nebude na nic těžkého, ale mnohem lepší se na tom bude něco třeba řezat než na židli a podobně.

Hned po prvním otestování upínání jsem jej musel obrátit naruby a mechanismus máznout aspoň Indulonou (byla nejblíž po ruce 😀 )

Stůl je jinak opravdu docela pevný.

Docela mi mrzí, že někdo nepřemýšlel a nepřidal ještě jednu desku, která by se dala sevřít do středu upínacího mechanismu a zvětšila by se tak celkově plocha stolu. Budu muset doladit zvou vlastní a pochopitelně už teď je pár nápadů co trochu vylepším.

Za těch pár peněz, to ale bude jinak docela dobrý parťák při nějakém kutění.

 

 

Předchozí

Certifikáty Windows

Aku lepicí pistole PARKSIDE

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x