Potřebujete DJ?

Chystáte nějakou párty, soukromý večírek anebo jen tak posezení s přáteli a chtěli byste to okořenit trochou té muziky, jenže nemáte nikoho, kdo by vám zahrál a vcelku se zas ani tolik nevyznáte v muzice a vlastně ani nevíte, kdo a co z vašich přátel poslouchá? Jak tohle vše jednoduše vyřešit? Sice tady asi budu trochu psát proti sobě, jelikož jsem se nějaký čas DJ věnoval a docela rád bych si zahrál. Jenže ty časy jsou pryč a vcelku i na mojí sbírce se tak nějak povaluje prach, jelikož si z ní nepustím dnes už nic ani já. Není to tím, že by to nešlo. Přeci jenom to je v digitálním formátu a vcelku kompatibilní se vším co by to umělo přehrát, ale není čas si vybírat co bych chtěl poslouchat, nebo se sestavovat s playlistem.

Musíte minimálně ze svojí sbírky složit nějaký playlist a tak nějak tam dát od každého trochu. Je to stejné, jako když chystáte hostinu pro své přátele. Kousek sladkého, kousek peprného, něco od masa, kousek uzeniny, atd.
Stejně tak jsou i vaši přátelé náladoví, co se týče muziky. Ten poslouchá Jazz, ten Soft Rock, ten 80’s, ten Techno, ten Country, ten R&B a tenhle, no ten měl radši zůstat doma :D.
A prostě stylů je moc a někdy uspokojit všechny není žádná sranda. Ale když jim pustíte na chvilku od každého kousek a když jim třeba dáte možnost, aby si vybrali, co by si rádi poslechli a ukázali ostatním co poslouchají, máte vcelku o tuto část zábavy postaráno.
Maximálně to dáte trochu na starosti někomu techničtějšímu, než je zbytek vašich přátel 😀

Tím odbouráte hned několik věcí.
Shánění nějakého DJ, což není levná záležitost, navíc když k tomu nemáte ani vybavení na čem by DJ hrál.
Cena za DJ.
Když v tom zůstanete sami a budete se snažit sami řídit muziku, zábavu a pohoštění, věřte, že to na 70% nekončí nejlépe. Beztak nikdy nesložíte takový playlist, aby byl po chuti všem, jestliže nemáte všechny přátele, co by poslouchali jeden styl. A čas nad tím strávený se vám stejně nevrátí ani poplácáním po zádech 😀

Takže si prostě jen zajistíte internet a pozvete si DJ z internetu.
Jsou to vlastně taková internetová rádia, která ale již mají vše hezky naškatulkované a roztříděné. Jen se podle chuti a nálady přepínáte mezi hudebním stylem, tak jako si ze stolu pochutin dáte kousek lososa a tamhle zase kousek ovoce atd…..

Za sebe tady vypíchnu dvě, které nejvíce používám, ale třeba už víte o dalších.
A kdo je trochu počítačově zdatnější, bude si umět poradit i s panem Googlem.

radiotunesRADIOTUNES
https://www.radiotunes.com/
Suprové rádio co se týče hitů 80’s! A vcelku asi sem na nic jiného nechodím.
Oblíbené mám především Best of the 80’s, 80’s, ale přeskočím i na Urban Pop Hits a další.
Toto rádio je trochu střídmější a drží se spíš při zemi,
takže Tehno, HardCore, HardStyle tu zrovna nenajdete, ale vybírat tu z čeho je.
Najdete i jako aplikaci pro Android i další.

tuneinTUNEIN
https://tunein.com
Nechci nějak vychvalovat, jako že toto rádio je lepší, ono každé má něco do sebe a asi v rámci hodnocení bych dal stejný počet bodů. Zkrátka další suprové rádio, ale tohle je přeci jen trošku divočejší, jelikož tu najdete podstatně více stylů. Navíc tohle rádio streamuje i některá klasická rádia. Zde se zmíním například o známém Dance Radio nebo třeba Rádio Fajn. A spousty dalších. Ale najdete tu i Techno, HardStyle a zkrátka žánry, které mám taky tolik rád.
Najdete i jako aplikaci pro Android, i další.

Můžete použít tablet, mobil, pc, notebook, což dnes najdete v každé domácnosti.
Potom potřebujete nějaké to ozvučení, takže třeba nějaké repro k PC, nebo úplně ideálně propojit s nějakou Hi-Fi věží. Pak je na internetu spoustu Repro gadget.

Příjemný poslech a fajn zábavu.

Při psaní tohoto jsem poslouchal: Xtreme Radio FM – 98.5 Xtreme Radio

 

Předchozí

Ňamka za 5minut

Nabídky a otravové po telefonu

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x