Potřebujete DJ?

Chystáte nějakou párty, soukromý večírek anebo jen tak posezení s přáteli a chtěli byste to okořenit trochou té muziky, jenže nemáte nikoho, kdo by vám zahrál a vcelku se zas ani tolik nevyznáte v muzice a vlastně ani nevíte, kdo a co z vašich přátel poslouchá? Jak tohle vše jednoduše vyřešit? Sice tady asi budu trochu psát proti sobě, jelikož jsem se nějaký čas DJ věnoval a docela rád bych si zahrál. Jenže ty časy jsou pryč a vcelku i na mojí sbírce se tak nějak povaluje prach, jelikož si z ní nepustím dnes už nic ani já. Není to tím, že by to nešlo. Přeci jenom to je v digitálním formátu a vcelku kompatibilní se vším co by to umělo přehrát, ale není čas si vybírat co bych chtěl poslouchat, nebo se sestavovat s playlistem.

Musíte minimálně ze svojí sbírky složit nějaký playlist a tak nějak tam dát od každého trochu. Je to stejné, jako když chystáte hostinu pro své přátele. Kousek sladkého, kousek peprného, něco od masa, kousek uzeniny, atd.
Stejně tak jsou i vaši přátelé náladoví, co se týče muziky. Ten poslouchá Jazz, ten Soft Rock, ten 80’s, ten Techno, ten Country, ten R&B a tenhle, no ten měl radši zůstat doma laugh.
A prostě stylů je moc a někdy uspokojit všechny není žádná sranda. Ale když jim pustíte na chvilku od každého kousek a když jim třeba dáte možnost, aby si vybrali, co by si rádi poslechli a ukázali ostatním co poslouchají, máte vcelku o tuto část zábavy postaráno.
Maximálně to dáte trochu na starosti někomu techničtějšímu, než je zbytek vašich přátel laugh

Tím odbouráte hned několik věcí.
Shánění nějakého DJ, což není levná záležitost, navíc když k tomu nemáte ani vybavení na čem by DJ hrál.
Cena za DJ.
Když v tom zůstanete sami a budete se snažit sami řídit muziku, zábavu a pohoštění, věřte, že to na 70% nekončí nejlépe. Beztak nikdy nesložíte takový playlist, aby byl po chuti všem, jestliže nemáte všechny přátele, co by poslouchali jeden styl. A čas nad tím strávený se vám stejně nevrátí ani poplácáním po zádech laugh

Takže si prostě jen zajistíte internet a pozvete si DJ z internetu.
Jsou to vlastně taková internetová rádia, která ale již mají vše hezky naškatulkované a roztříděné. Jen se podle chuti a nálady přepínáte mezi hudebním stylem, tak jako si ze stolu pochutin dáte kousek lososa a tamhle zase kousek ovoce atd…..

Za sebe tady vypíchnu dvě, které nejvíce používám, ale třeba už víte o dalších.
A kdo je trochu počítačově zdatnější, bude si umět poradit i s panem Googlem.

radiotunesRADIOTUNES
http://www.radiotunes.com/
Suprové rádio co se týče hitů 80’s! A vcelku asi sem na nic jiného nechodím.
Oblíbené mám především Best of the 80’s, 80’s, ale přeskočím i na Urban Pop Hits a další.
Toto rádio je trochu střídmější a drží se spíš při zemi,
takže Tehno, HardCore, HardStyle tu zrovna nenajdete, ale vybírat tu z čeho je.
Najdete i jako aplikaci pro Android i další.

 

tuneinTUNEIN
http://tunein.com
Nechci nějak vychvalovat, jako že toto rádio je lepší, ono každé má něco do sebe a asi v rámci hodnocení bych dal stejný počet bodů. Zkrátka další suprové rádio, ale tohle je přeci jen trošku divočejší, jelikož tu najdete podstatně více stylů. Navíc tohle rádio streamuje i některá klasická rádia. Zde se zmíním například o známém Dance Radio nebo třeba Rádio Fajn. A spousty dalších. Ale najdete tu i Techno, HardStyle a zkrátka žánry, které mám taky tolik rád.
Najdete i jako aplikaci pro Android, i další.

Můžete použít tablet, mobil, pc, notebook, což dnes najdete v každé domácnosti.
Potom potřebujete nějaké to ozvučení, takže třeba nějaké repro k PC, nebo úplně ideálně propojit s nějakou Hi-Fi věží. Pak je na internetu spoustu Repro gadget.
A když budete fakt v nouzi můžete třeba zkusit video návod mladého kutila good a nebo to i vylepšit.

Příjemný poslech a fajn zábavu.

Při psaní tohoto jsem poslouchal: Xtreme Radio FM – 98.5 Xtreme Radio

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...

Napsat komentář