Plasto-plechová pokladnička

Nedávno jsem si koupil zajímavé pitíčko. Je to z části plastová a láhev a z části plechovka. Chvilku jsem přemýšlel, co je větší zlo, ale jak se zdá, výrobce slepil obě tyto věci dohromady a nějak to neřešil. Zajímavé je, že to drží. Tedy nedělal jsem nějaké extrémní testy, ale je v tom bublinkatá limonáda. Nevím, jestli jsou i jiné příchutě, já zkusil nějakou citronádu a chutnala dobře.

Této plasto-plechovky mi bylo líto, že jí jen tak hodím do koše. Přeci je to rarita a tak jsem přemýšlel jak dál jí využít. Pár nápadů bylo ale nakonec zvítězila zatím pro svou jednoduchost pokladnička. Chvilku jsem přemýšlel, jak zakrýt vršek a udělat průchod na mince, ale to vyřešilo víčko od omáčky, kterou dostanete v kelímku při nákupu kachny v číně. A tak jsem to zkusil nějak tak sesadit a vše pasovalo.

Realizace.
Ze strany bylo potřeba odstranit zbytek lepidla po etiketě. Vršek otevírání jsem vyřízl, aby mince volně prošla. Pod víčko jsem ještě dostal nápad přidat obrázek, takže si tam dáte, na co třeba právě šetříte. Jaké mince do toho budou padat je na vás, vejdou se všechny u nás používané 10,20,50.

Pak už jen tavné lepidlo, poskládat to a můžete začít šetřit 😀

Předchozí

Za jeden den dvě duše

Každý má rád, když dostane dárek

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x