Oprava myčky aneb kurvítka

Je to asi tři měsíce dozadu co jsem to po druhé opravoval. Zkrátka dole v kde je ohyb vodičů k ovládacímu panelu se přelámaly dráty. Tehdy jsem sundal jen přední kryt vyhledal chybu a takřka chirurgicky opravil. Bohužel drát praskl znova jelikož nevím ani z čeho byl vyroben přišlo mi to jak nějaké želené lanko….

Tedy jsem se rozhodl, že k tomu musím přistoupit trochu radikálněji, celou myčku si vzít někam bokem abych měl přístup i dospodu a našel kam dráty vedou a případně je celé vyměnil. Bohužel rozvod byl tak zapeklitý, že jsem nakonec překlenul jen tu část v ohybu. Koupil vhodný drát a trubičkové spojky.

Otestovat vše ok, tak ještě vyvázat a opraveno
Nový drát a trubičky cca 100 Kč a nějaký ten čas. Zároveň jsem jí vyčistil a je zase jako nová a svou práci vykonává dál.

Jen jsem nepochopil původní drát, z čeho je vyrobený a zřejmě ve vývojovém středisku kurvítek jim to asi dalo chvíli práci kam to schovat. Klasický uživatel by na to asi nepřišel. Naštěstí se projevovalo vypnutím a zapnutím právě při otevírání a zavírání dvířek myčky. No a to už jsem věděl co a kde hledat.

Opraveno

Předchozí

DODGE CHARGER R/T 100 – 110

Když lednice pláče

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x