Opencard končí nastupuje Lítačka

Ono už to asi nějaký pátek platí. Ba dokonce si matně vzpomínám na nějaká ta reklamní hlášení v metru, jenže copak jsem to vnímal? Konec roku je tu a začátkem roku Opencard má být zcela mrtvá.
No a teď co s tím?

Jsou tu celkem dvě možnosti. Uděláte si fotku, vezmete sebou občanský průkaz, původní Opencard (obsah se převádí, ale asi jen když zajdete s původní Opencard) a zajdete na nějaké výdejní místo, které by mělo být zhruba stejné jako pro původní Opencard – nevím neřešil jsem to, dojedu prosinec a pak on-line doplním Lítačku.

Dalším způsobem je v klidu a teple sedět na židli, navštívit stránky Lítačky a prostě vše vyřídit on-line.
Ale i tak bude pár věcí potřeba.
1, fotka – jestliže zvládáte selfie (focení sám/a sebe) stačí se postavit k nějaké bílé zdi a udělat pár snímků. Fotku není potřeba nějak zvlášť upravovat, jelikož ve formuláři on-line žádosti, je editor kde fotku oříznete a posunete, jak si myslíte, že by to mohlo být OK.
2, platební kartu – jestliže, si Lítačku necháte donést (tedy poslat) až domu. Vyjde vás to na 50Kč při výměně. Další možné varianty jsou v cenníku.

Takže, jestli jste ochotni tohle vše podstoupit hurá do toho.
www.litacka.cz

Provedete registraci, vyplníte formulář a vložíte fotku. Pak si vyberete způsob vyzvednutí, zadáte adresu pro doručení, zaplatíte případně kartou a pak už jen čekáte na e-mail se zněním: “Administrátoři Vaši žádost zkontrolují a pak hurá do výroby!

A je to……

Předchozí

Ale, ale, senát chce povolit cyklistům pívo?

E-mail na Seznamu 2017

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x