Odstraňte staré obrázky u uživatelských účtů

U uživatelského účtu W10 máte možnost nastavit si nějaký obrázek. Ať už ten který se týká přímo vás anebo na který se rádi při přihlašování díváte. Občas se stane, že se vám nechce dívat sami na sebe tak si jej změníte. A po čase změníte za jiný a další, další, další. Nakonec máte u profilu několik obrázků, které už nechcete ani vidět, ale nedají se změnit. Našel jsem řešení jak se nežádoucích obrázků zbavit.

accountpicture-3

Jak na to?
Přes kombinaci Windows+r zadejte ” %appdata%\Microsoft\Windows\AccountPictures ” stiskněte Entr. Vyvoláte složku, kde jsou tyto obrázky uloženy. Nastavte si zobrazení souborů tak, jak vám to bude vyhovovat, tedy uživatelsky asi nejlepší způsob na obrázky. Ti otrlejší můžou použít i jiný způsob.

accountpicture-0 Díky tomuto zobrazení, už stačí jen vybrat patřičný obrázek a jednoduše jej smazat. Při zobrazení, jen jako soubor, stačí na soubor dvakrát kliknout. Zobrazí se vám obrázek a dotaz, jestli chcete tento obrázek nastavit k vašemu profilu. Díky tomu si ověříte, že je to ten obrázek, který chcete odstranit. Viz. pouze obrazem v galerii níže.

 

 

čerpáno ze zdroje: thewindowsclub.com

 

Předchozí

Zneužití jména nadace Dobrý anděl

ASUS N75SF prostě můj miláček

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
mirek
mirek
4 let před

jiná možnost
povolit skryté soubory-místní disk-users-můj profil-appdata-roaming-microsoft-windows-obrázky účtů

2
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x