Naposledy otevřené dokumenty

Poslední dobou, co pracuji s aplikací Word, mi stále více a více štvalo to, že když jsem spustil Word, vlevo se vypsal seznam naposledy otevřených dokumentů. A to vcelku i ty co už změnily svoje místo anebo byly zcela odstraněny nebo přesunuty.

Bohužel poslední dobou aplikace na sebe nabalují další a další věci, aby „byly dokonalejší“ ale jak se říká v jednoduchosti je síla a platí to stále. Takže pamatuji jeden nejmenovaný program, který jsem s příchodem prvních CD používal na vypalování a byl super. Bohužel dnes prohlíží fotografie, zpracovává video, přehrává video, mp3, vytváří play-listy a snad to má i grafický editor a div pomalu opravdu nevaří i kafe. Kdyby zůstal u vypalování a vytvoření obalu do krabičky bylo by to super. Ale to jsem asi odskočil někam jinam.

No naštěstí MS Office se drží při zemi a zas tolik se toho nezměnilo. Sice mi trochu vadí změna uživatelské lišty, ale tak nějak se s tím dá žít. Pak další věcí je celkový vzhled, ale bohužel jak se říká, že se dá na vše zvyknout, je to tak. Na jednu stranu lepší než první T602, ale bojím se, že i za to by mi někdo mohl poslat pár výtek, jelikož jej třeba dodnes používá. 😀

Takže jak pryč se seznamem.
Musíme nastavit pouze 0 (nula) pro zobrazení a to je vše.
A kde to najdu? Musíte do nastavení tzv. Možnosti. Dále pak Upřesnit a zde vyhledat sekci Zobrazení.
Kdyby přeci jen někdo po seznamu toužil, ale třeba kratším, tak stačí nastavit menší číslo.
Ale vzhledem k tomu, že vím v počítači kde, co mám a soubory si tak otevírám přímo, opravdu považuji tuto funkci za zbytečnou.
Naposledy otevřené dokumenty

Bohužel toto nastavení nefunguje v celém MS Office, takže asi dobře hádáte, co musíte udělat. Ano musíte to samé nastavit v Excelu a jinde, kde tento seznam nechcete.

Pochopitelně ale tím jsem neskončil.
Další, kdo mi přišel pod ruku, byl Adobe Acrobat Reader, kde byl seznam Poslední. Vcelku funguje úplně stejně, jen v defaultu těch 100, je opravdu trochu přehnané 😀 Takže zase podle sebe nebo prostě nula.
Adobe pdf poslední

Tak to je asi zatím vše, ať to vše funguje a slouží. Zase něco najdu.

 

Předchozí

Tomovy zapékané brambory jinak

Maximální ňamka zase zpět

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x