Nabídky a otravové po telefonu

Marketing a další nabídky a lákadla po telefonu, znáte to? Určitě se s tím každý setkal. Taky vás to štve, když vás někdo do něčeho uhání a něco vám vnucuje? Zajímavé je, že si kolikrát dokážou vybrat i takovou dobu, kdy by jste telefonem třískli o zem. Proti těmto nevítaným telefonátům se dá bránit několika způsoby a já našel další – zábavnější. Například si v telefonu můžete nastavit, že nebudete přijímat neznámá čísla. To má ale drobnou nevýhodu, nedovolá se vám žádné číslo, které není ve vašem telefonním seznamu. Takže třeba servis se nedovolá, že máte spravené auto.

Další možností je, že podle toho jak vám společnosti volají, tak čísla ukládáte na tak zvaný blacklist – černá listina. Pak to funguje tak, že když volá číslo které je na blacklistu, telefon jej sám odmítne.

No a pak je tu další možnost, kterou jsem poslední dobou pojal jako nejlepší a moc se mi libí, jelikož než abych se pořád rozčiloval, tak se při tom suprově bavím.

Malé vysvětlení: Operátoři těchto společností mají sestaven určitý postup a přesně mají stanoveno jak postupovat podle vašich reakcí. Je to vcelku takový vypracovaný program, asi psychologem, (když je – proveď) Proto nám kolikrát přijdou tak neodbytní, jelikož na každý náš vzdor mají další otázku nebo odpověď a pomalu a jistě si nás dostrkávají tam, kam potřebují a kde nakonec řekneme takové to “no tak dobře, já to zkusím”

I přesto, že si myslíme, že jsme silná povaha, tak když už to zvedneme nedá nám to, jsme zvídaví a i když jsme rozhodnuti, že nic nechceme a nic nepřijmeme, stejně jsme zvědaví kdo nám co vlastně chce, tak co nám zase chtějí vnutit. Ano přiznávám, jsem zvědavý a doslova se těším na to s čím zase vyrukují 😀
Už jen třeba pro přehled v rámci ochrany svých přátel a známých.

Takže můj návod je asi takový.
Když už to zvednete a volá vám nějaká taková společnost, zkuste si představit, že vám volá třeba nějaký kamarád, kámoška. Že jste se dlouho neviděli, nebo naopak když volá operátorka, že je to nějaká slečna, kterou by jste rádi poznali a pozvali na kafe. (pochopitelně asi zde bude rozhodovat pohlaví, ale nebál bych se nabídnout nějakou intimnost i panu operátorovi 😀 tím spíš jej odbourám)

Tedy moje časté otázky na operátorky jsou: jaké má vlasy, oči a zajdeme na kafe, atd…, když to nepomáhá jdu dál a dokážu být i docela dost brutální 😀 Ba dokonce jsem to začal brát jako hru a výzvu jak dlouho to na druhé straně vydrží a uvažuji i o nějaké evidenci a statistice.

Takže milí operátoři a operátorky, chápu, že je to vaše práce, ale vaše nabídky od vašeho zaměstnavatele jsem si nevyžádal a tak proti tomu budu svým způsobem bojovat.

 

Předchozí

Potřebujete DJ?

Parková dráha Olympia Brno 2014

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x