Munzee – vylepšení

Jak si tak hraji Munzee, pomalu se tu a tam seznamuji s dalšími hráči. Se svým kamarádem Škorpionem jsme se tak dostali k jednomu hráči, který nám nabídl vstoupit do klanu a hrát tak Munzee ve skupině a za splněné úkoly dostat odměny, které by jsme sami nezískali. Koho by to více zajímalo, zeptejte se mě přímo, pokusím se vás do hry zasvětit.

Pro ty co již třeba hrají, nebo začali hrát, tak zde přináším pár nalezených podpůrných scriptů, které vylepší hru v rámci mapy skrze webové rozhraní a při tisku svých značek.

Do svého prohlížeče budete potřebovat nejprve rozšíření, které vám umožní scripty používat.
Opera: Tampermonkey
Chrome: Tampermonkey
FireFox: Greasemonkey

Kdyby to chtěl někdo na tablet (Android), tak to třeba do chrome nejde. Potřebujete extra aplikaci, která se chová jako prohlížeč, ale má především podporu scriptů.

Scripty mají někdy trochu tendenci se zakousnout, tedy především ty pro práci s mapou. Buďte trpěliví a časem si na to zvyknete jak se k tomu chovat. Asi nejsilnějším prohlížečem se v této oblasti ukázala Opera. Chrome a FireFox si s tím také poradí, jen občas statečně bojují. Někdy je při výzvě dobré dát ukončit, mapa se dokreslí a ušetříte si čekání, které stejně nikam nevede. A pro IE – škoda písmenek 😀


Asi vám scripty nebudou chvilku normálně fungovat.
Munzee přešlo na zabezpečené stránky (https) je proto potřeba ve všech scriptech upravit cca 4 řádek kde je adresa htttp://munzee.com na https://www.munzee.com
Pak už to zas pojede.

MunzeeMapmunzeemap
je skript s kterým máte možnost nastavit si v mapě které značky chcete v mapě zobrazit. Můžete si tak filtrovat značky které chcete vyhledat nebo naopak značky které chcete skrýt. Další možnost je pak nechat si zobrazit odkaz který v sobě nese adresu pozice na kterou se právě díváte. Takže když chcete někomu ukázat nějakou zajímavost stačí si vzít tuto adresu a máte zaručené, že se po kliknutí na odkaz dostanete na tu pozici kterou jste chtěl někomu ukázat. Nebo si odkaz uložit, jako tip kam se vypravit na lov.

1, pole pro vypínání / zapínání značek – zobrazují se podle obsahu v dané lokalitě. Zároveň se zobrazuje počet v okolí, nebo kolik jich již bylo zobrazeno.
2, když kliknete na tuto značku vyskočí okno s odkazem. Odkaz je přesným odkazem toho co zrovna vidíte na mapě. Zkuste tady 😉
3, reload – znovu načtení aktuální pozice a obnovení pole zobrazující značky typ, počet.
4, pošlete příspěvek autorovi. V přepočtu to dělá asi 60Kč.


viewZee PluginviewZee nenalezen odkaz ke stažení
Šikovný plugin, script, jak chcete, který vám trošku upraví hlavní stránku profilu.
Na základní obrazovce máte dva sloupce Popular Deployments / Recent Captures – Něco jako Top vašich značek / Vámi poslední zachycená – poslední vaše pípnutí.
Díky scriptu viewZee se vám tato stránka rozšíří pod tyto sloupce o další položky.
První je výpis vašeho skladu pro konverzi značek při Deploy – vylepování.
Jako další je pak přehled
aktivity vašich značek.


MyMunzeeMapMyMunzeeMap
obdoba scriptu MunzeeMap ale vylepšený o další panel , který vám vypíše jaké jsou v oblasti značky, jakou mají hodnotu při pípnutí a kolik je možné za vypípání celkem obdržet bodů.
Bohužel vypínání značek, nemá žádný vliv na značky se skóre.

 


MyMunzeeFriendsfriends
Spíš taková drobnost vašeho profilu, než zas tolik 2x k užitku. Máte-li ve svém profilu přidány nějaké přátele, můžete si nechat tímto scriptem zobrazit, jak na tom jsou, tedy kolik již pro rozpracovaný level mají splněno. Je to podobný bar jako když se plní úkoly v klanu. Další jinou významnou funkci jsem nenašel.

 


MyMunzeeProfileMyMunzeeProfile
Další scriptík na vylepšení profilu. V záložce Badges se odznaky díky tomuto scriptu uspořádají podle kategorií. Což znamená, že se rozdělí podle toho, které jsou po zásluze uděleny díky pípání, vylepování, počtu bodů, splnění určitých úkolů. Šikovné pro přehled jinak nic víc neumí.

 


MyMunzeeClansMyMunzeeClans
Jak už název napovídá bude to mít nějakou spojitost s “Klanem” Ale na druhou stranu zas žádný zázrak pouze vylepšené statistiky o grafické bary. Tedy jen script pro krásu 😀

 

 


MunzeePrintMunzeePrint
Jestli jste už pronikli do tajů výroby svých vlastních Munzee, tak by se vám mohl tento script hodit. Já osobně tvrdím, že v jednoduchosti je síla, takže nedojdu až tak daleko jako na MunzeeSkinMachine, ale některé jeho funkce rád používám. Navíc vám v horní liště přibude ikonka na přímý odkaz pro tisk. Zbytek je asi na vás zkusit si to a zjistit co pro vás bude dobré.
Když se vám script bude líbit, pošlete autorovi na pivo.


 

Předchozí

Munzee start

Vyplatí se mi hrát Munzee?

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x