MicroSD 128Gb za 250Kč finále

Po všech testech a testování v praxi jak jsem psal v prvním článku, tak to tady uzavřu a ukončím. Svým způsobem jsem věděl do čeho jdu a že to žádná kvalita nebude, ale musel jsem to zkusit. Tedy kdybych to shrnul, nekupujte to! Zřejmě většina kladných komentářů, které jsou pod nákupem karty, jsou pouze a jen díky ukládání třeba fotografií a maximálně natáčení videa. Na další to jaksi nějak nefunguje. Hlavně má karta problém s načtením většího obsahu. Například při navigaci to poměrně trochu trvá, ale s tím by se ještě dalo žít. Horší je, když si to má vygenerovat zvolenou trasu. Tam se stalo, že se to ani nedočetlo a aplikace pro navigaci se kousla. Nešla ani zabít, nebo tedy zabít se dala, ale už nešla nastartovat. Musel jsem restartovat celý telefon.

Když jsem pak kartu zkoušel v notebooku ihned po inicializaci hlásila chyby a systém se dožadoval kontroly. Jinak fungovala vcelku normálně. Sice několik fotek uložila jako prázdné černé nic a vynechala pár videí, ale to jsou drobnosti. Nebylo to zrovna nějak důležité, ale kdyby bylo, je to fuč.

V rámci spolehlivosti pro mě má -100 bodů.
Skončila v redukci a budu jí mít na nějaké další laborování. Možná s ní zkusím pár dalších testů, ale beztak jí již nic nepomůže v tom abych jí normálně používal.

Jestli jí někdo chce jen na fotky či video a nezáleží mu na tom jestli přijde o nějaký ten soubor, v rámci velikosti dobrá volba. Ale bez důvěry, že to tam vše najdete.

Beztak jsem zjistil, že kartu nejsem schopen zaplnit. Filmy do telefonu netahám audia tolik nemám, nebo vyměním to co už mám oposlouchané. Takže zůstávám věrný originálu a šetřím na další 32Gb, což mi přijde taková průměrná volba v rámci velikosti i ceny.

Předchozí

Holux GPSport 245 – nová batarie

Moje akční kamerka

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x