Jak jsem přemohl Aliena

Jelikož už mám stůl a kam si zalézt, z 80% zabydleno a chvilku času na svoje resty, pouštím se do dalšího bádání, oprav a vylepšení. Název tohoto článku je výstižný leč neznamená zápas s žádnou příšerou typu vetřelec, ale je to název mého druhého módu pro Vape. Tedy suma sumárum už ho mám pěkně dlouho a je to ta druhá série, jelikož u té první se všem oloupal lak snad ze všech dílů. Tento můj, má ošoupaný akorát spodek, jak jej stále posunuji po stole, když vapuji a u toho něco dělám, nebo obráceně, teď nevím 😀

Poslední dobou se začal chovat divně, vzal si jen jednu sadu baterií a naprosto přestal komunikovat. Později se už ani nezapnul. Takže dnes nastala ta správná chvíle, jej zkusit rozebrat a poslat do křemíkového nebe a nebo oživit a zprovoznit. Domníval jsem se, že mi do něj zatekl liquid a způsobil nějaký zkrat, nevím.

Tak jsem se pustil do rozebírání a samotnému mi bylo fuj 😀

Pájet se mi to moc nechtělo a tak jsem se to snažil vše udržet na kablíkách, při nejhorším si zapájím. Bohužel jsem k tomu našel i prasklé závity a jeden se rozpadl na dva díly, no snad to vteřinové lepidlo spraví. Na desce plošného spoje, jsem našel nějakou neplechu, která mohla vzniknout zkratem, nebo jsem to možná přehřál trochu já, i když tenhle čip, má poměrně dost ochran, na tu dobu. Každopádně známky používání tu jsou velice zjevné takže se pouštím do čištění včetně plošného spoje.

Všechny díly vyčištěny a podařilo se i zalepit závity.
Bohužel jsem si nevšiml, že se mi vzpříčilo jedno tlačítko, ve snaze jej vydolovat, jsem si ho trochu poškrábal, no příště je asi obrousím obě.

Zajímavé je, že zákon rozebírání a skládání stále funguje. I když jsem Aliena znova rozebral, nenašel jsem kam šroubek patří 🙁 tak prostě asi musel zbýt.

Po složení jsem vzal sadu baterii z Predátora (ano další podobný název příšery pro mód na Vape 😀 )

A světe hele, čum, koukej a div se ono to funguje!
Beru další sadu, taky naběhl jak má.

Nasazuji atíka od TomSofta, a dým v lahodné chuťi oříšku se mi rozlévá po ústech.
Pffff, skvělé, zase v provozu 😀

Předchozí

DODGE CHARGER R/T 033 – 050

IMAP složky v MS Outlook 2016 a vyšší -web-mail Seznam

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x