Hill Climb Racing 2

Sem tam si něco zahraji a když už, tak jsem fakt dost vybíravý. Zkrátka musí to být hra co mě fakt chytí a musí být dobře provedená. Kdysi dávno mi kamarád Marek navedl na hru Hill Climb Racing. Nebyla a není špatná, sem tam se k ní vracím, ale co mi opravdu nadchlo je její pokračování – Hill Climb Racing 2!!

Prostě super, skvělá grafika a hlavně závody nebo soutěže, jak chcete, celosvětově! A to mi vždycky děsně baví když mohu dát někomu “na prdel”! Perfektní hratelnost, jednoduché ovládání a co mi na tom nejvíce potěšilo je, že hra se ukládá do Cloudu. Tedy váš herní stav si tak jednoduše přenesete do mobilu, tabletu. Prostě super. Nehraji jí pořád, nejsem zas až takový hráč, protože na to nemám čas, ale když si chvilku najdu rád si jí zahraji.

Ze začátku to bude trochu těžší a je potřeba nasbírat dostatek bodů pro vylepšení. Co mohu doporučit určitě nešetřete na gumách a tlumičích, teprve pak pomalu přejděte na motor a to ostatní. Myslím si, že hře přijdete na chuť a je to ideální hra, jak si užít čas právě v deštivém počasí.

Nevím pro jaké všechny systémy je hra dostupná ale pro Android jí najdete zrovna tady.

Přeji fajn pařbu!!

Předchozí

Praktické gumičky

Změna přihlašovací obrazovky Windows 10 – 2

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x