Google, Google i ty lumpe jeden

Nedávno jsem tu psal článek Google, co na vás asi všechno ví? kde jsem se zmínil o tak zvané nástěnce “google-dashboard”, jestli jste si dali s tím trochu práci, možná jste klikali a zkoušeli a dostali se výš. Vcelku na začátek svého profilu odkud je rozcestník právě na google-dashboard. Jenže není to jen to, je tam toho ještě mnohem víc. Jestli máte profil u Google a k tomu ještě využíváte Chrome, které je také na Google přihlášen, najdete tam z 90% vše co se kde v Chrome šustlo. Co jste prohlíželi, co jste hledali, hesla a tak dále.
Dále se mi líbilo nastavení reklam kde jsem zjistil co vše jsem schopen přijímat za reklamy, nebo témata reklam. Například mi rozesmálo téma: Panenky a příslušenství Zdroj: Vaše aktivita na YouTube. Hups? Cože?  greklamy

Zas ale na druhou stranu tam najdete, kde všude jste využili přihlášení přes Google a nebo jaké aplikace Google využívají. Možná tam najdete něco o čem ani nevíte. Je určitě dobré tyto sekce občas provětrat a udělat si pořádek v datech. Dále pak všechna hesla, které máte skrze Chrome uloženy i zde. Zas na druhou stranu dobrá věc když používáte synchronizaci s prohlížečem Chrome v tabletu nebo v telefonu. Osobně i já využívám. Je na jednu stranu lepší využívat vlastních služeb samotných aplikací, konkrétně zde prohlížeče, než nějakou další “cizí“aplikaci.

gapp+

Zkrátka udělejte si čas a navštivte stránku https://myaccount.google.com a vše si tam projděte. Sami usoudíte co je dobré a co nechcete ukládat. Rozhodně nepočítejte s tím, že je to na 10minut a co mohu doporučit otevírejte odkazy do nové záložky Ctrl+odkaz. Je to lepší, nechat si hlavní stránku a ostatní otevírat do záložek, jelikož jinak se v tom krásně a jednoduše ztratíte. Takže příjemné procházení zvažování a nastavování. Budete možná překvapeni, co se o vás vše ukládá. Těším se na vaše poznatky.

Předchozí

Správce souborů pro Android

Flešnul jsem si S4mini

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x