DODGE CHARGER R/T 051 – 064

Původně jsem měl v plánu, že to zarovnám do 060, ale před koncem roku, ještě dorazila jedna zásilka, která dodala modelu jeho mohutnost a tak jsem to zapracoval do další etapy tohoto popisu. Tam kde nebudu mít co napsat, tak asi nechám jen foto a spíš se zmíním o těch částech, kde jsem měl nějaké problémy.

051 Montáž pedálů

Zde byl trochu problém se zasazením spínače pro brzdový pedál. Okraje spínače se musí zahnout a přizpůsobit tak, aby se dobře usadil na své místo.

052 Montáž podlahy

Rozšíření podlahy – interiéru

053 Sedadlo

Sestavení sedadla. Zde mi trochu dostal pás, který je vytrčený a ne a ne ho položit na sedadlo 😀

054 Sedadlo kompletní

Dokončení sedačky a přidělání k podlaze. I když je posuvné, dal jsem jej až dozadu, beztak mi není jasné, jak by se tam kdo pak za volant vešel. Třeba je to jen pocitový dojem, nevím.

055 Palubní deska

Zde byl trochu problém, nástavce pro spínače, tlačítka, jsem musel trochu opracovat aby volně chodili. Potom byl trochu problém k sobě desky sesadit. Chvilku přemlouvání, trochu úprav a je to.

056 palubní deska komplet

Dokončení horní částí palubní desky

057 Sloupek řízení

058 – 059 Sestavování rámu

Tyto části byly jen o sestavování rámu, trošku mi to neustále utíkalo, jak jsem potřeboval proříznout závity pro šroubky, ale při spojení aspoň dvou částí se to už tak nějak dalo držet.

060 Dokončení rámu

A tady už je celý rám ve své kráse a přidělaný k podlaze a kokpitu. Bohužel se mi podařilo jeden šroubek ukroutit, tak došlo na lepidlo.

061 Montáž volantu, karoserie

Tady se dokončila palubní deka usazením na své místo a do sloupku volantu se nasadil volant s hřídelí. Původní šroubek pro uchycení volantu byl nějaký podezřele krátký, tak sem dal delší, upravil závit a sedlo si to jak ….
Karoserie super, jen je zatím bokem.

062 Zadní část karoserie

Pouze protažení zadní části karoserie, ale mělo to hezkou obalovou krabičku, tak mám větší přehled ve zbylých šroubcích, co jsou navíc.

063 Západka dveří

Podle všeho to vypadá, že dveře budou pěkně bytelné

064 zadní boční výztuž

Vyztužení zadního boku, takže asi další díly bude druhá strana a předek.

No a to je vše.
Celkově má model již asi kolem 6,5kg a začíná pěkně mohutnět.

Tak ještě pár ukázek nakonec

 

Předchozí

Nový rok

Certifikáty Windows

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x