Divná věc ten život

Divná věc ten život, z pohledu ajťáka.

Nemá to displej, klávesnici, žádná tlačítka ani na hlasové příkazy to nereaguje a obsahuje další pod-aplikace, které jsou nestabilní, a navíc ani ty nejdou někdy zcela ovládat.

Zkrátka ovládat se to tedy pořádně nedá.

Telefonní číslo na podporu to nemá a ani není kam zavolat.

Operační systém je neznámý.

Chvilku to jde, jindy to stojí za prd. Málo kdy je v jednom kuse stabilní, převážnou většinu svého běhu spotřebuje na neustále nové starty a rozběhnutí, když jej shodí nějaká špatná a nestabilní aplikace. Problémem nejčastěji nestabilních aplikací jsou například: práce, auto a věci používané v domácnosti nikdy nevíte, co se vysere. Dále to jsou nestabilní aplikace jako typu, žena, přítelkyně, manželka – muž, přítel, manžel a neposlední řadě děti. Popis aplikace žena byl již několikrát publikován, ale nic z toho nezabírá, nikdo mu nerozumí. Co se týče aplikace muž, zatím jsem neviděl žádný pořádný popis zdrojového kódu, jelikož převládá názor, že tato aplikace žije svým vlastním životem a její údržba a chod může být občas nadmíru náročná.

Podle informací od přátel užívajících stejnou aplikaci ve fázi přítelkyně, je prý rozumné zůstat u této základní verze. Ba dokonce jistá komunita varuje a upozorňuje se u této aplikace aktualizaci zcela vyhnout. Navíc tato aplikace po aktualizaci na verzi manželka má pak touhu spotřebovávat systémové prostředky a na další aplikace typu koníček, volný čas apod., pak zcela a jistě dochází místo i prostor pro spuštění.

Navíc samovolně se dožaduje dalších aplikací typu děti, nákup, dovolená, navýšená spotřeba a potřeba peněz a mnohé a mnohé další, kdy se vymezená kapacita pro váš život tu a tam naplní po okraj a je potřeba restart.

Asi nejhorší používanou aplikací, která dosti často způsobuje životní pády, je aplikace peníze. Při problému s touto aplikací se okamžitě složí všechny ostatní aplikace, a to bez ohledu na to v jakém jsou nebo byly stavu.

A určitě byste našli další hromadu aplikací, které si s životem buď dělají, co chtějí nebo je život odmítá a prostě nefungují. Ať se snažíte, jak chcete.

 

Zkrátka divná věc ten život,
nemá to displej, klávesnici, žádná tlačítka ani na hlasové příkazy to nereaguje……….

Předchozí

Sýrové chipsy

Už žádný pláč

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Jana
1 rok před

Tome – to je důsledek vymýšlení Novoročních předsevzetí? 🙂

2
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x