Další zajímavé články z českého internetu ještě lépe

Již několik způsobů jsem tu popsal, stále to nebylo ono.  A jelikož byl poslední update tohoto řešení v dubnu 2018 a stále dobře funguje, tak je asi čas toto řešení pustit do světa. Myslím, že to zvládne i šikovný školák, takže to nebude problém ani pro moje čtenáře.

Předchozí úpravy doporučuji odebrat a jdeme na to.

Potřebujeme k tomu do prohlížeče nainstalovat rozšíření Stylish, jestli to zrovna pro váš prohlížeč nelze, tak nemohu sloužit. Odzkoušené je FF, Chrome, nešla mi myslím Opera. Můžete taktéž využit přímo instalaci u samotného skriptu, kde bude tlačítko pro instalaci doplňku do prohlížeče a teprve pak se změní v tlačítko pro instalaci skriptu.

Po nainstalování a aktivaci ještě potřebujete patřičný styl, skript TOseznam. Pak zadáte adresu Seznamu, zkontrolujete jestli je rozšíření zapnuté, skript se správně načetl a hurá.

Upraví lehce vzhled, odebere bílou. (zatím bez přihlášení)
Odebere Další zajímavé články z českého internetu
Odebere vpravo blok reklamy.

Jestli budu někdy dále pokračovat nevím, splňuje to, co jsem chtěl a tak mi to stačí. Jestli to bude vyhovovat i vám bude to fajn 😀

Stylish je výborná aplikace a především u ní chválím, že se aktivuje tam, kde styl využíváte. Zároveň se můžete dotázat, jestli zrovna pro stránku na které se nacházíte, nějaký styl již neexistuje. Podobně mám upravený FB, Youtube a další. Kdo je trochu zručnější v programování, může si vytvořit svoje vlastní styly vcelku na cokoliv na internetu. Uložit se styly mohou pak lokálně v počítači a nebo po registraci přímo na Stylish.

Styly se dokonce i různě kombinovat, ale to už je trochu vyšší počítačová 😀

 

 

Původně:
Další zajímavé články z českého internetu – nekonečné

Další zajímavé články z českého internetu – Finále

Předchozí

Nebezpečná SMS

Tím technickej podpory

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x