Čaj a bylinky

Poslední dobou jsem se zase zaměřil trochu na bylinky a nějaké ty čaje. O nějaké bylinky jsem se zajímal a nějaké znám, ale čajům jsem moc nehověl. To už muselo být, abych si nějaký dal, ale když byla nouze, došlo i na čaj.

Nedávno jsem byl u svého dlouholetého kamaráda a vždy sem tam, on nebo já přijde s nějakou novinkou. Svým způsobem je to pak pro druhého “jůůů to neznám”. A tak mi dal ochutnat ibiškový čaj. Přesněji z ibiškového květu.

Hezky to vonělo a chutnalo. Každopádně hned jsem vyzvídal co to je, kde se to dá sehnat a tak. Dostal jsem trochu sebou a do klasické čajové konývky stačí tak zhruba hrstka. Jelikož obsahuje hodně vitamínu C, je potřeba jej trochu přisladit, ale není to zas takové, že byste do čaje museli dát několik lžic cukru.

Prostě se nebojte a zkuste to!!

Ibišek je květina typická pro Indii, ovšem jeho extrakty se používají již po celá staletí v ajurvédské medicíně. Ibišek je úžasným přírodním lékem, který si nejen poradí se všemi běžnými krátkodobými onemocněními, ale dokáže pomoci i v boji proti rakovině a potlačuje stárnutí. Kromě toho poskytuje mnoho kosmetických benefitů. Pojďme se blíže podívat, jaké zdravotní benefity ibišek poskytuje.

Snižuje hladinu cholesterolu
Zlepšuje kvalitu vlasů
Podporuje metabolické funkce
Podporuje hydrataci celého organismu
Posílení imunitního systému
Ochrana jater
Podporuje úbytek tuků z těla
Snižuje krevní tlak
Protirakovinné vlastnosti
Léčí akné

Detaily si budete muset přečíst jinde, odkud jsem čerpal: https://ceskozdrave.cz
Nakupovat můžete třeba zde: https://www.manutea.cz

 

Předchozí

Podezřelý E-mail – PayPal

Jak dostat VHS do PC pokračování

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x