Boxy pro kutily

Před koncem roku jsem pěl žalostné písně kde sehnat perfektní kutilské boxy, které jsem si jednou s kamarádem koupil v OBI Štěrboholy.  Jejich výjimečnost byla v oboustranném víku a prostě tak nějak vůbec mi připadaly praktičtější. Místo dvou boxů různé droboty máte jeden. Jednou ve stejném OBI měli výprodej. Myslím, že to bylo „kolik kdo nacpe do sáčku“, který byl za 200,- a že se toho do něj vešlo. Mám za to, že jsem to tehdy i otočil dvakrát a když jsem pak nad tím seděl doma a byla toho plná předsíň, začal jsem bádat co s tím. Ze začátku jsem to měl buď v původních krabičkách anebo jsem si dělal svoje. Ale bylo to dosti nepřehledné probrat pomalu 50krabiček, když jsem něco hledal, jelikož se mi to navíc nechtělo sesypávat. Tedy co druh to krabička.

Stejně tak byl na tom můj kamarád a tak jsme se vydali hledat nějaké boxy, do kterých by se to vše dalo vysypat. Já jsem si mezitím koupil už nějaké obyčejné jednopatrové a tak už mi tolik nechybělo. Tehdy jsme našli box oboustranný a dost objemný aby se do něj něco vešlo. Navíc cena naprosto super. Postupem času jsem zjišťoval jeho přednosti, jenže další boxy už nebylo možné koupit.

A tak jsem zapojil mozek a internet a konečně jsem je před koncem minulého roku našel.
A nedávno jsem si je objednal a konečně je mám doma a už jsou plné toho, co jsem do nich chtěl naskládat.

Ještě bych vyzdvihl jejich další výhodu a tou jsou postranní lišty. Něco takového co znáte u šuplíků. Jestli jste trochu šikovnější, uděláte si rám a do něj buď vyfrézujete drážky, nebo přiděláte podobné lišty, proti kterým pak boxy položíte, nebo zasunete. Tím se vyhnete tomu, že když jich budete mít více na sobě, nemusíte celý komínek přeskládat, ale vezme si bez problémů zrovna ten nejspodnější.

No a snad už jen kde se to koupí: https://www.speedtech.cz a stále funguje!! 😀

Předchozí

Umej kolo ve vaně

Nové kolo 2011

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x