Barrister Emmanuel Godwin

Titulek tohoto článku, je jménem mého právníka, který vyřizuje pozůstalost po rodině se kterou mám něco společného. No, ze začátku ve mě hrklo a pak škytlo, ale vzápětí zase vše přešlo.

Jestli jste hádali, že se jedná o spam tak už se lepšíte. 😀
Každopádně zase je to jeden exponát do sbírky i když je to velká škoda, stačila by mi i polovina, druhou bych věnoval dalším co by to potřebovali a nebo bych vám to rozdělil.

Drahý příteli, jsem Barrister Emmanuel Godwin, osobní právník mé pozdní Klientovi, který má stejné příjmení s vámi, který zemřel se svou rodinou, aniž by nikomu přichází nároku jeho fond oceňuje z (US $ 9.6M) uloženy v bance Lome Togo. Byl jsem pověřen vedením banky prezentovat jeho příbuzný, prosím, můj kontakt pro vás je, aby mi pomáhat při obnově jeho fond, který byl uložený v bance předtím, než přešel na s manželkou a jejich jediná dcera v strašlivé autonehodě spolu Aneho do 21. dubna 2005 bez závěti nebo kohokoliv, které mají být předloženy do banky jako další kin fondu. Naše sdílení bude v poměru 50/50, jakmile je transakce úspěšná na vědomí, že tato transakce bude trvat během 6 až 7 dnů. Jediné, co bude vyžadovat od vás je vaše upřímná spolupráce, které nám umožňují vidět tuto transakci prostřednictvím ASAP. Předtím, než se dostane zabaveny nebo prohlášeny za neschopné provozu bankou, kde se usazovaly tato částka,

prosím, můžete mě kontaktovat na této e-mailové adrese (emmanuelgodwin999@gmail.com)

Mé pozdravy,
Barrister Emmanuel Godwin

Tak třeba někdy jednou, příště 😀

Předchozí

AntiSpy for Windows 10

Není vesta jako vesta

Následující
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše myšlenky, prosím zanechte komentář.x