Aktivační soubory Win7, Win8, Win10

Kolem Upgrade na Windows 10 už bylo mnoho otázek. Jakým způsobem probíhá, na jaký se vztahuje operační systém, jak se to s aktivací? Já jsem poslední dobou právě řešil otázku aktivace, jelikož jsem se chystal W10 přeinstalovat s čistým Build ver. 10586. I přesto, že všude se psalo, že když už jednou jsou W10 aktivované, takže se to opět samo aktivuje. No, byl jsem trochu nedůvěřivý a chtěl jsem znát své číslo do W10. A tak zase chvilka hledání dotazů a našel.

Prográmek se jmenuje Advanced Tokens Manager a pochází z dílny joshcellsoftwares.com, kde najdete spousty dalších zajímavých aplikací.AT-Manager

 

Co to dělá?
Jednoduše napsáno, zálohuje to aktivaci a registrační číslo. Konkrétně vytáhne z nainstalovaného systému soubory data.dat a tokens.dat, které zajišťují aktivaci Windows. K tomu se vytvoří ještě soubor config.ini, ve kterém najdete právě to sériové číslo, které jste dostali při upgrade. Všechny tyto soubory se vytváří do složky aplikace, podle toho, kam jste si jí umístili. Každopádně pro nás je důležité číslo Product Key. To si uložte a schovejte.
Zbytek najdete na stránkách programu, nakládejte s ním opatrně.

Svoje zjištěné číslo jsem pak použil pro aktivaci W10, která prošla úspěšně.

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...

Napsat komentář